کاربر میهمان خوش آمدید  |  ورود به پنل کاربری  | 
 
سخن روز

ذهن احمق مانند مردمک چشم میماند. هرچه نور کمتری به آن بتابد تنگ تر می شود.

الیور وندروود

گالری تصاویر

دبیرستان پسرانه خیام منطقه 5 تهران

مجموعه آموزشی خیام از زمان تاسیس خود در سال 1374 تا امروز همواره به عنوان مجموعه ای موفق در امر آموزش شناخته شده است. بیش از 200 رتبه موفق در کنکور تنها در سه سال اخیر گواه تخصص و تجربه کادر آموزش و مدیریتی مجموعه ماست.

به همین سبب و با توجه به استقبال بالای دانش آموزان جهت ثبت نام در دبیرستان خیام، مطابق روال هر ساله، مراحل پیش ثبت نام در دبیرستان خیام از ماهها زودتر آغاز میگردد.

دانش آموران پس از پذیرش در مراحل ورودی دبیرستان میتوانند سال آتی تحصیلی را در خیام به تحصیل بپردازند.

 

لطفا جهت ثبت نام در سال تحصیلی 1401-1400 از تب مربوطه در منو صفحه اقدام کنید.

تجربه ای موفق در آموزش آنلاین و حضوری


با خیام در شبکه های اجتماعی نیز همراه باشید 

دنیاگیری کوید-۱۹ در کنار تمامی رنج‌‌هایی که بر جامعه انسانی تحمبل نموده, به ایجاد فرصت‌های نوینی درجهت رشد و پیشرفت جامعه بشری انجامیده است. آموزش مجازی یکی از همین فرصت‌ ها است که اگربه درستی پیاده و پیگیری شود، در دنیای پساکرونا و در ترکیب با شیوه‌ی‌ پیشین امکان تحقق پیشرفت را سهل‌تر می‌نماید.

مجموعه آموزشی  با بهره‌گیری از کادر مجرب آموزشی و امکانات مناسب سخت‌ افزاری، این تهدید را مدیریت و مبدل به امکانی در راستای بالا بردن سطح آموزشی و علمی دانش آموزان سازد. امروز پدران ومادران دانش آموزان مجموعه خیام میتوانند با آسودگی خاطر آموزش فرزندان خود را به کادر مجرب مجموعه بسپارند و یزدان بزرگ را سپاس که مجموعه آموزشی خیام در این مهم موفق بوده است.

به جهت استفاده همه جانبه از پتانسیل‌های فضای مجازی و امکان ارتباطی راحت تر با اولیای گرامی مجتمع آموزشی خیام دررسانه‌های اجتماعی حضوری پررنگ دارد و می‌توانید اخبار مدرسه را از این کانال‌ها دنبال نیز نمایید.

بیش از 200 رتبه موفق در کنکور تنها در سه سال اخیر گواه تخصص و تجربه کادر

آموزش و مدیریتی مجموعه ماست.

جهت آشنایی با با پذیرفته شدگان اخیر مجموعه خیام میتوانید، به تالار مفاخر خیام مراجعه کنید

 

ورزش و اهمیت توجه به سلامت

در مجموعه آموزشی خیام همواره تلاشنموده ایم تا در کنار مسایل آموزشی، مباحث مربوط به سلامت دانش آموزان مورد توجه قرارگیرد، در همین راستا، مسابقات و اردوها و کلاس های ورزش با رعایت استانداردهای آموزشی برگزار می گردند.

 

 همچنین میتوانید به گالری عکس های مجموعه خیام مراجعه کنید و با جو مجموعه مدارس خیام آشنا شوید.بازدید: 24448